Wyjątkowy maraton pływacki na trasie Hel - Gdynia

Wyniki zawodów

Wyniki zawodow plywackich

Lista wyników w zawodach

Aby uzyskać jak najlepsze wyniki treningu pływackiego, należy śledzić swoje postępy. W ten sposób będziesz mieć pewność, że wykonujesz odpowiednie ćwiczenia i stawiasz sobie nowe wyzwania, w miarę jak będziesz stawał się coraz silniejszy i sprawniejszy. Pływanie jest świetną formą ćwiczeń dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności fizycznej, ale jest szczególnie dobre dla osób, które mają problemy zdrowotne utrudniające inne rodzaje ćwiczeń.

Podczas zawodów pływackich zawodnicy muszą bardzo uważać na sposób pływania. Przez cały czas muszą trzymać głowę nad wodą. Muszą również pamiętać o tym, by nie wkładać rąk do wody. Niedopuszczalne jest popychanie lub ciągnięcie innych pływaków rękami, chwytanie za przegrody między pasami lub ściany basenu.

Wyniki zawodów pływackich - finał

Zawody pływackie będą transmitowane na żywo na stronie internetowej. Wyniki konkursu będą dostępne na stronie po jego zakończeniu.

Aktualne informacje na temat finału zawodów pływackich można regularnie odwiedzać na stronie internetowej.

Wyniki zawodów pływackich - druga runda

Odwiedź stronę internetową i kliknij na transmisję na żywo lub wyniki, aby wyświetlić informacje. Wyniki można także przeglądać według zawodników, krajów i/lub zawodów. Strona główna witryny zawiera również aktualizacje wyników na żywo.

Data i godziny zawodów pływackich zostaną ogłoszone na stronie internetowej co najmniej 10 dni przed zawodami. Aby otrzymywać informacje o zawodach pływackich, należy posiadać ważny adres e-mail.